Novinka č.1 v oddělení s povlečení 220x240 cm

Dlouho jsme uvažovali o jaké modely rozšířit náš sortiment povlečení. Po delším zkoumání trhu nás ťuklo do oka látka s příjemnými tóny barev, laděné do jemné béžové, krémové barvy. Výrobce jí říká Beethoven. Nuže začali jsme jednat, ale než dáme nějaký produkt na trh ověřujeme si skutečnosti jaké teploty praní, potisk vydrží. Zde jsme byli mile překvapeni že i v tomto případě barevné tkaniny je bezproblémová možnost praní povlečení na 60°C. Povlečení vždy ale perte po rubu  se zavřeným uzávěrem s práškem na jemné a barevné prádlo. Tyto informace platí pro celou nabídku povlečení 220x240 cm.

Povlečení šijeme také i v menších rozměrech na klasickou postel nebo manželské atypické rozměry, V poslední době se nám, ale osvědčilo mít skladem hlavně největší rozměr běžně prodávaný do českých domástností. Rozměry povlečení jsou 220x240 cm s povlaky na 2 polštáře 70x90cm. Toto povlečení Vám poskytne s takto velkou přikrývkou dostatečné obepnutí dvou osob.

Oddělení s povlečením 220x240 cm do budoucna

V blízké budoucnosti toto oddělení rozšíříme o další nové dezény. S motivy v moderním stylu i extravagantní. Český zákazník je nevyspitatelný a jak se říká 100 lidí 100 chutí, stejně to platí i ve výběru povlečení. Proto naši nabídku stále rozšiřujeme. Na závěr Vám doporučujeme se přidat na naši facebookovou stránku, dole na našem webu je odkaz zde pravidelně povlečení o rozměrech 220x240 cm zveřejňujeme s kompletním popisem a fotografiemi.