Povlečení v barvách

Rozhodli jsme se Vás informovat formou článku jako na blogu o nových produktech v nabídce. Zákazníci vybírájí ložní povlečení nejen dle rozměrů, materiálu, dezénu. Ovšem ten nejduležitější parametr je barva. Přeci jen když se nad tím člověk zamyslí tak je potřeba, aby povlečení s okolím hezky ladilo. U nás máte u každého produktu velkou fotografii s detailem, na které si můžete vše dobře prohlédnout před samotným nákupem.

Vezměme to po pořádku, články budeme dělit dle převládajících barev na povlečení.

Oranžové povlečení

Výrazné, zářivé a dostupné v mnoha velikostech. V nabídce je máme z hladké bavlny, krepu, saténu, mikroplyše atd.

 

Představme si nejoblíbenejší dva modely:

Na prvním povlečení dezén vytváří oranžový podklad se střídavou sytostí této barvy. Motiv květů v bílé barvě zjemňuje celkový dojem. Vzor je z obou stran u polštáře i přikrývky stejný. K tomuto oranžovému povlečení doporučujeme bílé nebo světle zelené froté prostěradlo.

Oranžové povlečení s květy

 

Druhé oranžové povlečení není tak výrazné. Motiv se skládá převážně z bílé barvy a oranžová jí pouze doplňuje. Navíc je látka ozvláštněna ornamenty v šedé barvě. Tento produkt nabízíme v široké škále rozměrů ze kterých si vybere každý. Na přání Vám dodáme i atypické rozměry nebo jen samostatně povlaky na polštáře.

 

Oranžové povlečení tenerife

Na závěr Vám rádi poradíme jak povlečení v našem e-shopu jednoduše filtrovat. V každém oddělení je možnost zadat barvu a vyjednou Vám pouze požadované produkty. Například si to můžeme ukázat na popisovaných produktech. Na úvodní stránce je vpravo nahoře pole vyhledávání. Do něj napište slova "oranžové povlečení" a ihned Vám vyjedou všechny produkty, kde převládá tato oblíbená barva.