Modré povlečení ve Vaší ložnici

Aktuálně máme září, většina z nás je již opět v pracovním procesu a vzpomínáme na dovolenou kterou jsme prožili v létě. Někteří byli objevovat krásy Česka, jiní trávili volný čas na Slovensku ve Vysokých tatrách, kde vrcholky hor se dotýkají modrého nebe a štastlivce na dovolené u moře. Těm tento článek je věnován předně, protože touha po modrém nekonečném moři je oslovila natolik, aby zde prožili své dny volna. Moře je krásné, uklidňující a vyvolává myšlenky na dalekou cestu až tam kde lidské oko nedohlédne. To vše nám navozuje dle psychologie modrá barva. A tak jsme se rozhodli když teď začíná to ponuré období podzimu si tyto myšlenky připomenout. A jak ? Aby to nebylo jen formou vzpomínek ? Jednoduše, do nabídky jsme zařadili povlečení které Vám moře a modré nebe opět připomenou. Nezapomeňte, že v posteli trávíme více jak osm hodin denně a příjemné prostředí které dělají také barvy kvalitu spánku také ovlivňují, ale nejen to, jakmile se jen projdete okolo postele s povlečením laděné do tmavě modrých tónů hned si vzpomenete na hluboké moře.

Podzim přichází a flanelové povlečení v modré barvě nás zahříváLožní povlečení v modré barvě z flanelové látky.

Novinkou v září 2013 je modré povlečení s geometrickým dezénem obdelníků v několika odstínech. S univerzálním zapínáním na zipový uzávěr. Povlečení není celé v modré barvě, ale je kombinované s bílou. Doporučujeme tedy spolu s tímto výrobkem, také zakoupit froté prostěradlo v modré nebo bílé barvě.

U tohoto modelu modrého povlečení Vám můžeme nabídnout ušití libovolné velikosti na přikrývku a povlaků na polštáře. Případně možno zakoupit i samostatně. Nezapomínejte že flanelové povlečení je důležité pro jeho dlouhou životnost prát po rubu v prášku na jemné a barevné prádlo a sušit nejlépe zavěšené.

Flanelové povlečení spolu s kvalitní přikrývkou Vás v zimě příjemně zahřeje.