Bavlněné povlečení Carla pink 200x220, 2x70x90

Bavlněné ložní povlečení 200x220 s dezénem v růžové barvě. Bavlněný povlak navíc je možné objednat zde.

Více informací
  • Barva: růžová
  • Dostupnost: 3-4 dny
  • Materiál: 100% hladká bavlna
  • Rozměr: 1+2, 220x200, 70x90cm
  • Vyrobeno: Česká Republika

Cena: 1 249 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 124 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 25 Kč. Vaše věrnostní body.Bavlněné povlečení Carla pink 200x220, 2x70x90

Souprava ložního povlečení ze 100% hladké bavlny. Uzávěr povlečení je na zip. Doporučujeme prát naruby s uzavřeným zipem. Teplotu praní nastavte na 60°C. K povlečení doporučujeme zakoupit froté prostěradlo

Bavlněné povlečení

Pokud bychom se měli podívat na ten nejoblíbenější materiál, ze kterého se vyrábějí především látky, potom se každému jistě vybaví právě bavlna. Ta je známá již po stovky let a díky svým vlastnostem není ani nyní nijak neoblíbeným materiálem. Právě naopak. To se netýká pouze oblečení, ale na trhu je k dostání i bavlněné povlečení, které je skvělou volbou do každé ložnice či dětského pokoje. Dalo by se říci, že je to jeden z nejstarších matriálů, který se pro výrobu povlečení jako takového používá. A právě díky tomu je povlečení z bavlny naprosto dokonalé, což se potvrzuje na jeho oblibě u mnohých zákazníků.

Naprostou samozřejmostí je také velmi vysoká kvalita a s tím související pevnost. I pokud máte velmi neklidný spánek, rozhodně nemusíte mít obavu, že byste bavlněné povlečení jakkoliv poškodili, nebo dokonce roztrhli. Navíc se váš spánek může výrazně zklidnit, jelikož je to velmi příjemné materiál na dotek, což může být základem spokojeného spánku. Zvláště v dnešní době mnoha alergií a různé citlivosti na mnoho umělých materiálů a příměsí v látkách máte jistotu, že bavlněné povlečení je přírodním materiálem a je i samotnými lékaři doporučováno i na tu nejcitlivější pokožku.

Je tak ideálně vhodné nejenom pro vás dospělé, ale i pro vaše děti, kteří si budou bavlněné povlečení rozhodně pochvalovat. Samozřejmostí je nejenom bohatý výběr různých velikostí, i na polštáře a peřiny i těch nejmenších, ale lze také vybírat z mnoha různých designů. Ty se tak budou hodit nejenom do zmiňovaného dětského pokoje, ale pravděpodobně i do vaší ložnice. Stačí si pouze zvolit barevný odstín a jakýkoliv vzhled či motiv, a sami uvidíte, jak se budete celý den těšit na to, až do svého povlečení budete moci zalézt. Řada jeho majitelů to skutečně potvrzuje, že je to nejlepší materiál pro skvělý spánek.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.