Povlečení 220x300

V naší nabídce naleznete rozměrově největší povlečení 220x300 cm, které vám zaručí dostatečnou přikrývku. Luxusní soupravy z naší nabídky jsou vyráběny ze 100% bavlněného saténu. Je to materiál, který se vyrábí z bavlny a při tkaní se využívá hustá atlasová vazba (je charakteristická lesklým vzhledem). Látka je pevná, měkká, lesklá a hebká. Povlečení nabízí všechny pozitivní vlastnosti bavlny – neklouže, je dobře prodyšné, má vynikající termoregulační vlastnosti, v létě příjemně ochladí, v zimě naopak zahřeje.

Povlečení 220x300 pro perfektní spánek

Povlečení vyrobené z tohoto druhu materiálu patří do skupiny velice kvalitních výrobků. Pokud vás zaráží vyšší pořizovací cena, nenechte se jí odradit, neboť díky kvalitnímu zpracování vám bude povlečení sloužit dlouhá léta. Povlečení je řešeno uzávěrem na zip. Toto povlečení na dvoulůžko je ušito z jedné šíře, tudíž nemá uprostřed šev. V nabídce naleznete několik barevných variant.

Údržba a praní

Povlečení je vhodné prát i žehlit na ruby a se zapnutým zipem. Teplota, určená pro praní, je 60°C. Lze ho doplnit jersey prostěradlem. V nabídce naleznete velké množství barevných variant.

Uvedený rozměr 300cm je šíře povlečení a 220cm je délka.

Filtrování zboží:

Řádkový výpis | Obrázkový výpis