Povlečení 220x220

Sháníte-li povlečení o rozměrech 220x220 cm, v naší nabídce naleznete luxusní soupravy vyrobené ze 100% bavlněného saténu s atlasovou vazbou. Tento materiál nabízí kvalitu a jemný lesk na povrchu. Povlečení z něj vyrobené je hebké, jemné, pevné a trvanlivé. Někdy bývá opatřeno i nežehlivou úpravou.

Vlastnosti a péče o povlečení 220x220

Díky jemnému lesku je na pohled velice luxusní a patří mezi špičkové materiály v oblasti povlečení, s dlouho životností. Mezi další, a to nezanedbatelné, výhody tohoto materiálu patří prodyšnost a výborné pohlcování vlhkosti. Na rozdíl od saténu neklouže ani nestudí. Povlečení z naší nabídky má uzávěr na zip, je ušito z jednoho dílu látky, takže uprostřed nemá šev. Doporučená teplota pro praní je 60°C. Pro praní i žehlení je vhodné použít povlečení na ruby a zapnuté. Nabízíme různé barevné variace – povlečení v jedné barvě či s rozdílnými barvami stran ( bílá – barevná nebo obě strany různé barvy).

Povlečení ideálně doplní jersey prostěradlo, které má výborné termoregulační vlastnosti, zároveň dobře saje a zachovává si stálost barev. Saténové povlečení není nutné žehlit a to díky pružnosti tkaniny.

Filtrování zboží:

Řádkový výpis | Obrázkový výpis