Krepové povlečení v módních designech

Náš tým Můj Pelíšek pro Vás připravil kvalitní ložní povlečení v krepovém provedení, které je vyrobeno ze špičkové bavlny. Tyto textilní produkty s klasickou plátnovou vaznou se vyznačují originálním jemným krepováním a jsou maximálně příjemné na omak. Mohou se jednoduše udržovat - praní na 40-60°C, avšak nežehlí se. Což určitě uvítáte, neboť tím ušetříte spoustu času. Pakliže chcete prodloužit dané unikátní vlastnosti krepového materiálu, nezapomeňte vybrané povlečení prát naruby se zapnutým zipem. Díky tomuto praktickému opatření dosáhnete ještě delší životnost krepové tkaniny.

Máme skladem krepové povlečení ve standardních velikostech (140 × 200) cm, ale i v prodloužených rozměrech (140 × 220) cm. Součástí balení je i polštářový povlak o rozměru (70 × 90) cm. V naší pestré nabídce seženete krepové ložní povlečení na zip ve velice módním designu, a nebo v elegantní barevné variaci. Nechybí zde ani půvabné ložní prádlo s extravagantními vzory či potisky. Za zmínku stojí fialové krepové povlečení, krepové povlečení Lego, Sluneční svit, Fiona pestrá apod.

Jedině u nás zakoupíte atraktivní krepové povlečení na jednolůžko i manželskou postel. Kromě již zmíněného krepového povlečení se specializujeme také na ložní povlečení jako je například satén, mikroplyš, Atlas Grádl. Můžeme Vám také nabídnout dětskou ložní soupravu s báječnými pohádkovými postavičkami, hřejivé deky v jednobarevném či vzorovaném provedení, vynikající prostěradla, přikrývky, matracové chrániče, polštáře, koupelnové předložky v tradičních řešeních, froté ručníky a osušky v nejoblíbenějších barvách a zdobných detailech, žakárové či bavlněné ubrusy. Samozřejmě jsme nachystali také řadu zajímavých dekorativních doplňků jako samolepky na zeď. Výjimkou nejsou ani dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč.