Povlečení 220x260

Tento rozměr povlečení je v naší nabídce druhým největším. Povlečení 220x260 je vyrobeno ze 100% bavlny. Tento druh materiálu se objevuje na našem trhu již delší dobu a získává si oblibu u stále většího počtu lidí, dnes již nikdo nechce používat polyester. Je to především díky její vlastnosti, ale i vzhledu. Svým uživatelům nabízí hebkost, jemnost, pevnost a trvanlivost. Na omak je velice příjemná a zaručuje pohodlný a zdravý spánek.

Vlastnosti povlečení 220x260

Bavlna je přírodní materiál, který je prodyšný. U saténové úpravy díky jemnému lesku má povlečení luxusní vzhled. Tento druh materiálu patří k jednomu z nejkvalitnějších na našem trhu a přestože nepatří k těm nejlevnějším, oblíbila si ho celá řada spotřebitelů. Zapínání u povlečení 260x220 je řešeno uzávěrem na zip. Díky tomu, že je ušito z jednoho kusu látky, nenajdete u něj šev uprostřed. Jako materiál pro prostěradlo je vhodná volba jersey, který je velmi jemný, hebký, snadno se udržuje a povlečení skvěle doplní.

Údržba a praní

Teplota při praní se doporučuje 40-60°C. Je vhodné prát i žehlit na ruby a se zapnutým zipem.

Materiály:

  • 100% hladká bavlna si udržuje svůj tvar a zaručuje stálost a jasnost barev. Je to materiál velice příjemný na omak. Teplota praní je 40-60°C. Zapínání je řešeno zipem.

  • Saténové povlečení 220x260 je velice příjemné na dotek, zachovává důležité vlastnosti bavlny. Povlečení z naší nabídky má zapínání řešené zipem, je šito z jednoho kusu látky, takže uprostřed není šev. Praní se doporučuje při teplotě 60°C.

Uvedený rozměr 260cm je šíře povlečení a 220cm je délka .

Filtrování zboží:

Řádkový výpis | Obrázkový výpis