Nahřívací polštářky

Ještě jste o něm neslyšeli? O hodně jste se připravili. Až nahřívací polštářek vyzkoušíte, nebudete se o něj chtít s nikým dělit. Stačí málo a je vcukuletu připraven zahřát nebo zchladit vaše bolavá místa a ulevit od spousty potíží. Neremcá a hřeje, klidně i několikrát denně. Jak jste bez něj dosud mohli relaxovat?

Jak na nás působí nahřívání?

Magické působení tepla na naše tělo miluje snad každý z nás. Horká voňavá sprcha dovede nakopnout energií jako málo co. Při léčbě bolavých míst používáme terapii teplem už stovky let. Suché teplo se při léčbě zdravotních potíží skvěle osvědčilo, protože přináší citelnou a rychlou úlevu a uklidní tělo i mysl.

Voňavá obilná a pohanková zrna mají skvělou vlastnost dlouhodobého udržování tepla a jsou přírodní a voňavou alternativou elektrickým nahřívacím dečkám. A to přesně chcete na vaše bolavá záda. Nacpali jsme zrna až po okraj do překrásného povlaku a dali vzniknout nahřívacímu polštářku.

Kdy vám pomůže jeho teplo?

Hřejivé účinky nahřívacího polštářku oceníte při zmírnění bolestí a při spoustě zdravotních neduhů. Velmi dobře pomáhá ulevit zejména při dlouhodobé bolesti zad, svalstva a kloubů. Zmírní nepříjemné menstruační bolesti a rozhodně vám pomůže i při rýmě a nachlazení. Níže najdete hlavní možnosti využití jeho hřejivých účinků:


teplo-hrejive-polstarky

Kdy vám pomůže jeho chladivý účinek?

Obilná a pohanková zrna umí kromě tepla stejně účinně zadržovat také chlad. Perfektně si tedy budou rozumět s vaší mrazničkou nebo ledničkou. Podchlazení polštářku je stejně jednoduché jako jeho nahřívání. Polštářek stačí umístit do sáčku a položit do mrazivého temna.

Polštářek v sáčku zůstane suchý a nezmění svůj tvar. Nemusíte se tedy bát tvrdé hroudy, kterou byste jinak vytáhli z mrazničky. Chladivý polštářek skvěle uleví od úporných bolestí hlavy a zubů. Doslova neocenitelný pomocník je při nataženém svalstvu a otocích nebo výronech. Perfektně vás ochladí.

chladno-hrejive-polstarkyJak to všechno funguje?

Není nic snadnějšího. Mikrovlnná trouba si nejvíce rozumí s nahřívacím polštářkem a zahřeje jej za pár desítek vteřin. Doba nahřívání polštářku se odvíjí od výkonu vaší mikrovlnky a nemůžeme tedy přesně poradit, jak dlouho polštářek nahřívat. Doporučujeme však postupovat po 10 – 20 vteřinách nahřívání. Pozor ať se při vytahování nespálíte, to už jste polštářek výrazně přehřáli.

Perfektně jej ohřeje i klasická trouba, kachlová kamna nebo rozpálený radiátor. Nejrychlejší ohřev však čekejte v mikrovlnce.

Nahřátý polštářek vás vydrží spolehlivě hřát 15 - 20 minut a pak není nic snadnějšího než jej opětovně nahřát.

Z čeho jsou vyrobeny?

Obilné polštářky mají proti pohankovým polštářkům delší dobu hřejivosti. Jsou ze 100% tvořeny pšenicí. Po zahřátí voní jako čerstvě upečený chléb.

Pohankové polštářky jsou z naprosté většiny vyplněny pohankovými slupkami, které se ideálně přizpůsobí křivkám krční páteře, perfektně podepírají svalstvo a oblast ramen a šíje. Velmi snadno se čistí. V létě je stačí nechat nahřát na slunci a v zimě nechat vymrznout. Polštář s pohankovou výplní saje vlhkost a tedy i pot, ale nepřejímá pachy. Je navíc nezajímavý pro roztoče a hodí se tak i pro alergiky.10 největších výhod nahřívacích polštářků:

  • Velmi rychle se nahřejí a dlouho hřejí

  • Výplň se flexibilně přizpůsobí záhybům těla

  • Umí vás zahřát i zchladit

  • Příjemně zahřejí i ochladí

  • Náplň vydrží celá léta bez změny vlastností

  • Povlak můžete jednoduše vyprat

  • Po zahřátí krásně voní po obilných zrnech

  • Vhodné pro každého bez rozdílu věku

  • Pomohou se spoustou zdravotních potíží

  • Přírodní materiál bez zdravotních rizik

Vyberte si ten pravý nahřívací polštářek pro vás