Ceník dopravy

Ceník přepravy balíků z e-shopu MujPelisek.cz.
Balíky doručujeme s možností volby mezi 2 dopravci. Firmou PPL a Česká pošta.

 

PPL dopravce

Firma PPL doručuje balíčky po celé ČR a to následující den po expedici. Doručování probíha v obvyklé pracovní době 8-18h s předešlým avízem řidiče. Pokud Vás dopravce nezastihne ponechá ve schránce oznámení s kontaktem na domluvení následujícícho termínu. Případně volejte 840 775 775.

Cena za doručení je 100,- při platbě převodem, pokud chcete zaplatit řidiči za zboží hotově je potřeba připočítat 20,- za službu dobírka.

 

 

balik do ruky


Česká pošta doručuje také v pracovní dny v obvyklé době 8-17h. Obvyklé dodání je v rámci 48h od odeslání zásilky. Pošťák v případě že Vás nezastihne ponechá oznámení a zásilku uloží na nejbližší poště v místě Vašeho bydliště.

Cena za doručení je 110,- při platbě převodem, pokud chcete zaplatit řidiči za zboží hotově je potřeba připočítat 20,- za službu dobírka.

 

 

 

 

Kontrola zásilky při předání:

Zásilku při předání je nutné ihned zkontrolovat zda li nenese stopy mechanického poškození (proražení, pořezání). V případě, že ano ihned tuto skutečnost nahlaste řidiči a zkontrolujte také obsah jestli je poškozen. Mírně promáčklá krabice ještě nemusí znamenat poškození zboží. Vždy zboží zkontrolujte. V případě poškození zboží informujte také prosím nás na telefonním čísle: 704 162 079