Povlečení 220x240

Spokojené soužití manželů závisí na mnoha faktorech a jistě mezi ně patří i příjemný spánek. Pro něj je zapotřebí nejen vhodná postel a matrace, ale zejména příjemné povlečení, ve kterém se budou oba cítit skvěle. Francouzské povlečení 220x240 na francouzkou přikrývku je vyráběno v České republice a přináší nejen kvalitní zpracování, ale i dlouhou životnost. V naší nabídce naleznete povlečení z různých druhů materiálů a nepřeberného množství moderních či klasických vzorů i barev.

Materiály:

  • 100% hladká bavlna si udržuje svůj tvar a zaručuje stálost a jasnost barev. Je to materiál velice příjemný na omak. Teplota praní je 40-60°C. Zapínání je řešeno knoflíky nebo zipem.

  • Krepové povlečení se nemačká a nemusíte jej žehlit. Povlečení z naší nabídky má zapínání na zip nebo knoflíky. Teplota pro praní je 40-60°C. Povlečení většiny francouzského typu je sešito ze dvou kusů, design však na sebe navazuje.

  • Saténové povlečení 220x240 je velice příjemné na dotek, zachovává důležité vlastnosti bavlny. Povlečení z naší nabídky má zapínání řešené zipem, je šito z jednoho kusu látky, takže uprostřed není šev. Praní se doporučuje při teplotě 60°C.

  • Damaškové povlečení se vyrábí ze 100% česané egyptské bavlny, která zajišťuje dlouhou životnost a svým uživatelům nabízí mimořádné pohodlí a hebkost. Jako zapínání je volen zip. Povlečení má uprostřed šev. Teplota pro praní je až 60°C a prášek je vhodný na jemné prádlo, toto doporučujeme u všech povlečení.

Uvedený rozměr 240cm je šíře povlečení a 220cm je délka.

Filtrování zboží:

Řádkový výpis | Obrázkový výpis