Ložní povlečení v naší nabídce

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek a doufáme, že si u nás vyberete zboží do Vašeho domova, které Vám bude sloužit při nerušeném spánku. Úvodem si řekněme, z jakých látek ložní povlečení dodáváme. Námi nabízené produkty jsou výhradně z tuzemských šicích dílen. Naší doménou je český bytový textil.

Nejoblíbenějším typem je ložní povlečení z hladké bavlny. Tento druh ložního prádla je u nás nejžádanější. Vyniká velmi kvalitním zpracováním díky použití látek pouze I. jakosti. Bavlněné povlečení šijeme na zip či knoflíkový uzávěr. Vyrobeno je vždy ze 100% bavlny s vysokou hustotou vláken v plátnové vazbě a tištěným motivem. Bavlněné povlečení má být příjemné a hebké na dotek. Tyto lůžkoviny doporučujeme prát a žehlit na 40°C, naruby s uzavřeným zipem. Sušit v sušičce se nedoporučuje.

Druhým typem je saténové povlečení, které vyniká svým moderním vzhledem, leskem a hladkým pocitem na dotek. Toto povlečení šijeme na zip s možností praní až na 60°C. V nabídce je nabízíme jak v klasických rozměrech, tak prodloužené a na Francii (dvojpostel). Jedná se o bavlněný satén, který nestudí, ale příjemně zahřeje po celý rok! Opět je zde doporučeno prát a žehlit rubovou stranou nahoře.

Novinkou je mikroplyšové povlečení. Je to překrásné povlečení jak na pohled, tak dotek. Je to jako spát s oblíbeným plyšákem z dětství. Látka je totiž jak již název napovídá "chlupatá" s delším vlasem. Povlečení krásně zahřeje a mnoho zákazníku jej používá místo flanelového. A jako bonus jsme zařadili do nabídky také mikroplyšová prostěradla, která Vám ušijeme na zakázku. Praní doporučujeme maximálně na 40°C, nežehlí se.