Přikrývky z ovčí vlny

Ovčí vlna je přírodní materiál, který poskytuje celou řadu pozitivních vlastností. Mezi její přednosti patří pevnost, pružnost, odolnost a dlouhá životnost. Přikrývky, které jsou z ovčí vlny vyráběny, jsou vzdušné a vytvářejí suché teplo. Přikrývka z ovčí vlny má přirozenou schopnost termoregulace, v zimě nádherně hřeje a v horkém počasí naopak chladí.

Výplň tvoří mykaná ovčí vlna, která je ošetřena lanolinem. Ten zabraňuje poškození vlny a znečištění bakteriemi. Přikrývku je vhodné často větrat, ideální počasí je vlhké až mlhavé.

Výhody ovčí vlny

Ovčí vlna si snadno poradí s vlhkostí a dokonale izoluje od okolního chladu. Jedná se o skvělé řešení pro alergiky, jelikož je antistatická (odpuzuje prach) a díky lanolinu odpuzuje i roztoče a další mikroorganismy. Pokud máte v rodině alergika, může se jednat o skvělý dárek, který ocení.

Jestliže trpíte bolestmi, i v tomto případě je pro vás deka z ovčí vlny vhodná, díky tvorbě suchého tepla má pozitivní vliv na krevní oběh. Podporuje také pohodový spánek, lanolin zklidní podrážděnou pokožku a umožní vám příjemně usnout. Naše přikrývky z ovčí vlny jsou nenáročné na údržbu a jejich majitelé hrdě potvrzují, že už by je za jiné nevyměnili.

V nabídce naleznete několik různých rozměrů. Máte možnost výběru barvy sypkoviny (100% bavlna) – modrá, bílá, růžová. Také lze zakoupit smetanovou sypkovinu s antibakteriální úpravou.

Filtrování zboží:

Kategorie neobsahuje žádné produkty.