Letní dětská přikrývka a polštářek do postýlky bílá

Dětská letní souprava obsahuje peřinku a polštář naší vlastní výroby. Dětská deka i polštář jsou protialergické a jsou vhodné pro děti již od narození. Díky pečlivě vybraným materiálům bude Vaše miminko spát jako v bavlnce. Více informací
  • Rozměr: 90x135, 45x60cm
  • Výrobce: Kvalitex
  • EAN: 8595673432989

Cena: 552 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 55 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 11 Kč. Vaše věrnostní body.Složení přikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Složení polštáře: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (mykané duté vlákno)

Rozměr dětské soupravy do povlečení: přikrývka - 90x135cm, polštář - 45x60cm

Doporučená teplota praní: 40°

Plošná hmotnost výplně (gramáž): přikrývka - 150g/m2, 370g na celý rozměr výrobku, polštář - 400g na celý rozměr výrobku

Barva dětské soupravy: bílá

  • Dětská peřinka a polštářek jsou plně protialergiké a zajišťují miminku spokojený a příjemný spánek.
  • Povrchovým materiálem dětské přikrývky a polštáře je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno - 100% polyester, které díky svým dutinám zajišťuje miminku hřejivost při spánku. U veškerých přikrývek a polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
  • Dětské peřinky a polštáře se dají prát v automatické pračce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
  • Dětské deky jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Přikrývky jsou poté lemovány na speciálním lemovacím prošívacím stroji.

 

Zajímá vás víc informací o údržbě? Přečtěte si několik tipů, jak prát přikrývky a polštáře.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.